<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=337403587392734&ev=PageView&noscript=1" />

Dlaczego warto?

Poradnie dietetyczne DOBRY DIETETYK℠ Marta Orzechowska, w których przyjmuję pacjentów, usytuowane są w miastach: Białystok, Augustów, Ełk, Boćki - należą do największej i najbardziej renomowanej grupy placówek doradztwa żywieniowego w Polsce. Czynnikiem wyróżniającym nas na tle innych gabinetów dietetycznych jest przede wszystkim bardzo zindywidualizowany program opieki nad pacjentem jak i bardzo wysoka jakość świadczonych usług.

Standard naszych usług  podlega nieustannej kontroli jakości, która została wyznaczona przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia DOBRY DIETETYK℠


Każdy opracowany przez nas program żywieniowy jest spójny z potrzebami i oczekiwaniami danego pacjenta.   Co więcej, jego atrakcyjność podnoszą liczne grafiki           i schludna oprawa, a notatki formułowane są w nim prostym i zrozumiałym językiem.

Przygotowując plan dietetyczny, uwzględniamy wiele aspektów jak stan zdrowia, budowa ciała, stopień aktywności fizycznej, wyniki badań laboratoryjnych, alergie i nietolerancje pokarmowe, preferencje smakowe, zdolności kulinarne itd.

Programy żywieniowe tworzone dla pacjentów są każdorazowo dokładnie przemyślane. Nigdy nie są sporządzane na poczekaniu w trakcie wizyty.


Jesteśmy w stałym kontakcie z lekarzami i specjalistami innych dziedzin medycyny, którzy na co dzień pomagają nam wdrożyć właściwą terapię przy bardziej skomplikowanych jednostkach chorobowych.

Nasza poradnia bierze udział w systematycznych szkoleniach, konferencjach i kursach doskonalenia zawodowego organizowanych zarówno przez Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia DOBRY DIETETYK℠ jak również inne placówki dydatyczne czy uczelnie wyższe, dzięki czemu nieustannie zdobywamy i poszerzamy naszą wiedzę.


Dzięki doskonale rozbudowanym systemom informatycznym, wszyscy dietetycy naszej sieci mają na co dzień ze sobą stały kontakt.       Wspólnie tworzymy jeden silny zespół, wymieniamy się doświadczeniami zawodowymi i służymy sobie wzajemnie cennymi radami.


Programy żywieniowe DOBRY DIETETYK℠  cechuje nie tylko najwyższy poziom merytoryczny, ale także znakomita jakość wydania.

POKAŻ